Masz ochotę wesprzeć to miejsce? Super!

Cześć, z tej strony Kuba, autor strony i kanału Bunkrów Nie Ma.

Jeśli masz ochotę wesprzeć moją pracę finansowo, poniżej znajduje się przycisk który przekieruje Cię do bezpiecznych płatności (korzystam ze Stripe, który jest o niebo lepszy od PayPala, i obsługuje też polskie banki – poprzez Przelewy24).

Jestem wdzięczny za każdą kwotę, ponieważ dzięki temu będę miał więcej czasu na rozwój tego projektu, co przyczyni się do jeszcze szybszego wzrostu świadomości ludzi, a co za tym idzie… po prostu do lepszego świata dla każdego z nas.

[fullstripe_form name=”Wsparcie” type=”popup_payment”]

 

Jeśli masz ochotę wesprzeć moją pracę inaczej, poniżej jest kilka opcji (za to również jestem wdzięczny!)

Komentuj filmy na YouTubie. Każdy komentarz zwiększa zasięgi filmu, więc w efekcie trafi on do większej ilości ludzi

Subskrybuj kanał Bunkrów Nie Ma na YouTubie. 

Udostępniaj moje filmy i artykuły na Facebooku, Twitterze, LinkedIn lub po prostu dziel się nimi ze znajomymi w rzeczywistym świecie.

Ludzie są dzisiaj całkowicie pogubieni, nie wiedzą co się z nimi dzieje. Psychologowie mają pełne ręce roboty i biją na alarm. W zastraszającym tempie rośnie ilość depresji i samobójstw. Dzisiejszy człowiek wie więcej o swoich sąsiadach i o psach i kotach celebrytów, niż o samym sobie, a do lasu wychodzi tylko po to, żeby nacykać jeszcze więcej fotek, które trafią na Instagrama.

Zmieńmy tą odrealnioną, patologiczną, oddaloną od natury sytuację, poprzez promowanie samoświadomości, wglądu w siebie i samodzielnego dochodzenia do prawdy.

 

Jeśli masz jakieś pytania, służę pomocą. Napisz na [email protected]

Serdecznie dziękuję za każde wsparcie!